fbpx

100 INSTAGRAM STORIES VEIDNES

Uzlabo zīmola imidžu ar Instagram reklāmām vai informātīviem stories izmantojot mūsu instagram veidnes!

IESPĒJAMS, TU SAVUS STORIES NOVĒRTĒ PAR ZEMU!

Sen pagājuši tie laiki, kad Instagram stories bija tikai vieta, kur tika publicētas lietas, kas nebija pietiekami skaistas newsfeed postiem. Tagad stories ir būtiska Instagram reklāmas stratēģijas daļa – līdz pat tādai pakāpei, ka daudzi cilvēki pavada vairāk laika, pārlūkojot stories, nekā postus!

Izmantojot stories instagram mārketingā, vari patiešām padarīt savus sociālos medijus interaktīvākus un iepazīt savu auditoriju.

 

100 INSTAGRAM STORIES VEIDNES

TIKAI PAR 6,99€

 

Instagram ik dienas Latvijā lieto vairāk kā 650 tūkstoši lietotāju. Viena no tās lielākajām funkcijām ir Instagram Stories, kas padara Instagram reklāmas par nozīmīgu individuālo lietotāju, uzņēmumu un zīmolu mārketinga sastāvdaļu.

 
$

Gan no lietotājiem gan zīmoliem tiek sagaidīts, ka tie dalīsies savās vērtībās ar sabiedrību un sniegs savu ieguldījumu, lai cilvēki pievērstu tiem uzmanību.

$

Izmantojiet mūsu sagatavotās aptauju veidnes, lai raisītu sarunu ar jūsu auditoriju, uzklausot, ko viņi domā par noteiktām lietām, par kurām vēlaties saņemt viņu viedokli.

$

Instagram stories spēles un jautājumu izmantošana var būt lielisks veids, kā iesaistīt sekotājus un ieinteresēt viņus par jūsu publicēto saturu.

VĒLIES IESAISTĪT SEKOTĀJUS AR INTERAKTĪVU INSTAGRAM SPĒLI?

Izvēlies tēmu un aicini viņus to pārpublicēt savos story, apvelkot vai pasvītrojot savas izvēles. Kad viņi to būs izdarījuši, palūdz viņiem  atzīmēt dažus savus draugus, lai visi pārējie, kas vēlas veikt šo izaicinājumu, varētu to izdarīt!

 

$

Sazinies ar auditoriju jaunā, unikālā veidā;

$

Ietaipi savu laiku un veido stories bez piepūles;

$

Iegūsti klientu uzticību un iesaistīšanos;

$

Palielini satura apjomu, neizsmeļot savu budžetu;

$

Nodrošini vienkāršu veidu, kā palielināt savu vai zīmola atpazīstamību!

100 INSTAGRAM STORIES VEIDNES

TIKAI PAR 6,99€