fbpx

piesaisti klientus ar instagram un facebook reklāmu!

Mūsu ekspertu komanda izmanto jaunākās tehnoloģijas un radošās stratēģijas, lai Jūsu Facebook reklāma ne vien izceļas, bet arī sasniedz tieši to auditoriju, kas ir gatava iegādāties Jūsu produktus vai izmantot Jūsu pakalpojumus.

kampaņas Izveides Process

01. Konsultācija

Mūsu pirmā solis ir rūpīga Jūsu biznesa mērķu un specifisko vajadzību izpēte. Mēs veicam detalizētu konsultāciju, lai saprastu Jūsu biznesa specifiku un mārketinga mērķus. Šajā posmā mēs arī noskaidrojam Jūsu ideālo mērķauditoriju un konkurētspējas faktorus.

02. Kampaņas plānošana

Otrais solis ir stratēģijas izstrāde, balstoties uz iegūto informāciju. Mēs izstrādājam pielāgotu reklāmas kampaņas plānu, kas ietver mērķauditorijas segmentāciju, reklāmas vēstījumu, vizuālo noformējumu un budžeta plānošanu, lai izveidotos perfekta Facebook reklāma.

03. Kampaņas Izveide

Trešā solī mēs izstrādājam radošo saturu, iestatām mērķauditorijas parametrus un veicam nepieciešamos tehniskos iestatījumus Facebook reklāmu platformā. Visbeidzot, mēs palaižam kampaņu un sekojam tās izpildei, nodrošinot pastāvīgu uzraudzību un optimizāciju.

Kāpēc izvēlēties mūs?

\

Profesionāla Ekspertīze

Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem mārketinga speciālistiem, kas ir gūjuši plašu zināšanu klāstu un praktiskas iemaņas digitālā mārketingā, ļaujot mums piedāvāt augstākās klases pakalpojumus.

\

Individuāla Pieeja

Mēs pievēršam lielu uzmanību katram klientam, nodrošinot personalizētu pieeju un stratēģijas, kas ir precīzi pielāgotas atbilstoši Jūsu biznesa specifikācijām un mērķiem.

\

Jaunākās Tehnoloģijas

Mēs pastāvīgi sekojam līdzi jaunākajām tendencēm un tehnoloģijām digitālajā mārketingā, lai nodrošinātu, ka mūsu klienti vienmēr saņem visefektīvākos un inovatīvākos risinājumus.

\

Augsta Klientu Apmierinātība

Par mūsu darba kvalitāti liecina spēcīga klientu atgriezeniskā saite un ilgtermiņa sadarbība, kas demonstrē mūsu spēju nodrošināt iespaidīgus rezultātus.

Facebook reklāma

pakalpojumā iekļauts:

\

Mērķauditorijas Analīze

Precīza Jūsu potenciālo klientu analīze un identificēšana.

\

Kampaņu Plānošana un Izpilde

Efektīvas kampaņu stratēģijas, kas nodrošina rezultātus.

\

Rezultātu Analīze un Optimizācija

Pastāvīga kampaņu uzraudzība un optimizācija, nodrošinot stabilu atdevi no veiktajām investīcijām.

piesakies uz konsultāciju!

rihards@marketingaskola.lv

26673384