fbpx

IMPROVIZĀCIJAS PAKALPOJUMI UN IZKLAIDE

 

Pasākumu vadīšana

Korporatīvo pasākumu vadīšana ar spontanitātes un humora piesitienu

Izklaide un improvizācija

Neparasta un aizraujoša pieeja  korporatīvajiem pasākumiem

Pasākumu Vadīšana un izklaide

Ar ‘Impromotion’ pasākumu vadīšanu un izklaidi, jūsu korporatīvie pasākumi iegūst jaunu dzīvību. Mūsu talantīgie improvizācijas aktieri piedāvā ne tikai vadību, bet arī izklaidi, humoru un spontanitāti, kas tiks pielāgota jūsu pasākuma tematikai un auditorijai.

\

unikāla pieredze

Mūsu 10 gadu ilgajā improvizācijas pieredzē esam radījuši personalizētus un radošus risinājumus, kas katru pasākumu padara neaizmirstamu.

\

Interaktīva Izklaide

Mūsu improvizācijas aktieri piedāvā dažādas interaktīvas aktivitātes un izklaides elementus, kas piesaista un iesaista auditoriju.

\

smieklu deva visam gadam

Esam pārliecināti, ka ar mūsu unikālo, radošo un enerģisko pieeju, spēsim sasmīdināt pat visīgnākos pasākuma dalībniekus.

IZKLAIDE JŪSU PASĀKUMĀ

Piedāvājam arī ieņemt dažādas “slēptās” lomas jūsu pasākumā. Mūsu improvizācijas aktieri iejutīsies kādā no pasākuma personāla lomām ar ļoti unikāļu izpildījumu. Ļoti neveikls viesmīlis, aizdomu pilns garderobists un gaišreģis ar mūžīgu pasaules gala pareģošanu ir vien dažas no lomām, kas ļoti īpašā veidā pārsteigs jūsu publiku.

Viesmīlis

Parūpēsies, lai viesi ir izklaidēti un, protams, labi pabaroti

Garderobists

Pārbaudīs, vai pasākumā netiek ienesti masu iznīcības ieroči

Treneris

Izaicinās viesus piedalīties interaktīvas sporta spēlēs

Gaišreģis

Dos ieteikumus kā uzlabot attiecības ar sievu

Pasākuma laikā vai nobeigumā mūsu aktieri “atklāsies”, un sanāks kopā lai pabeigtu savu priekšnesumu ar interaktīvu improvizācijas izrādi.

organizēšanas Process

01. Pasākuma Izpratne

Mūsu pirmais solis ir sākt dialogu ar jums, lai iegūtu skaidru izpratni par jūsu pasākuma veidu, mērķiem un auditoriju. Šajā posmā mēs koncentrējamies, lai izprastu jūsu vēlmes un vajadzības.

02. Aktieru Izvēle

Pamatojoties uz iegūto informāciju, mēs atlasām piemērotākos improvizācijas aktierus no mūsu kolektīva. Improvizatori tiek sagatavoti, lai viņu sniegums atbilstu jūsu pasākuma tematikai.

03. Pasākuma Norite

Pasākuma dienā mūsu improvizatori uzņemas pilnu atbildību par pasākuma pozitīvo gaisotni un patīkamām atmiņām. Aktieri izmanto improvizācijas prasmes, lai pielāgotos jebkādām situācijām un uzturētu augstu auditorijas enerģiju un iesaisti.

AKTIERI, IZKLAIDĒTĀJI UN PASĀKUMU VADĪTĀJI

Kristers Odziņš

“Mācītājs”

Pozitīvs. Harizmātisks. Daži pat teiktu izskatīgs. Padodas dot vieglumu un personību pasākumam. Izmantojot desmitgades pieredzi improvizācijā, varu pielāgoties visām situācijām, kas pasākuma laikā izvērtīsies.

Ir pieredze kāzu, korporatīvo, dzimšanas dienas balīšu un izrāžu vadīšanā, kā arī pasākumu iesildīšanā. Izmantoju improvizāciju un atrakcijas, lai izkustinātu publiku un veidotu neaizmirstamas atmiņas.

Vada: izrādes, kāzas, privātus pasākumus, bēres un bērnu dzimsānas dienas

Leina Markevica

“Zigrīda”

Meitene ar dzirkstošu enerģiju, kas aizraus publiku. Padodas izklaidēt, iesaistīt un sasmīdināt publiku ar aktivitātēm, dejām un tostiem. Plašā improvizācijas un komēdijas pieredze palīdz pārvērst katru pasākumu neaizmirstamā pieredzē.

Esmu vadījusi izrādes, kāzas un privātus pasākumus, protu būt gan izklaidējoši smieklīga, gan nopietni saviļņojoša. Parunāsim, iepazīsimies un vienosimies par tavu perfekto pasākuma scenāriju.

Vada: izrādes, kāzas, privātus pasākumus

Sandis Elsts

“Sandis Valters”

Improvizators ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. Ar improvizāciju sāka nodarboties, jo netīšām aizgāja uz mēģinājumu, domādams, ka tas ir teātra pulciņš. Ļoti labi māk izlikties dumjāks kā patiesībā – vai arī vismaz tā domā. Ir vadījis gan kolektīvu pasākumus, gan kāzas, gan improvizācijas teātra grupas. Darbojas kā aktieris dažādos improvizācijas kolektīvos, tostarp “Shitty Dinner”, “Plit” un “Spiediens”. 

Vada: izrādes, kāzas, privātus pasākumus

Robins Reins

“Rozā”

Nosvērts. Mierīgs. Dažreiz nemierīgs. Uztaisam jauku un pozitīvu pasākumu kopā! Improvizācijas teātri nodarbojos gandrīz desmit gadus, esmu improvēzijs gan Latvijā, gan citā vietā Latvijā! Pamēģinājis esmu visu ko var –  studēt, rakt, lidot, dejot, dziedāt, būvēt, kompjūterot, prezentēt, pārdot, analizēt, krāsot un mehāniķot – līdz ar to, gan jau atradīsim kā šo pieredzi integrēt Tavā pasākumā!

Vada: privātus un korparatīvus pasākumus, improvizācijas izrādes, sporta spēles, intelekta spēles un viktorīnas

Rihards Zeiļa

“Burkāns”

Salīdzinot ar citiem Impromotion biedriem Rihards šajā scēnā ir ienācis pavisam nesen. Līdz šim ir darbojies improvizācijas kolektīvos “Džins” un “Plit”, kā arī piedalījies “Spiediens” meistarklasēs.

Riharda stiprā puse ir mārketings, kas veido ļoti labu pamatu video reklāmas veidošanā uzņēmumiem.

Vada: apmācības un tiešsaites kursus

Iluta Reinberga

“Luta”

Esmu radoša dāma ar savu dzirkstelīti, kas spēs Tavu vīziju radīt realitātē. Improvizācija arī ir daļa no manas dzīves; tās pamatliceji ir slavenie SPIEDIENS improvizatori!

Ir gadiem gūta pieredze pasākumu organizēšanā, vadīšana un promociju projektu vadībā ar plaši atpazīstamiem zīmoliem Latvijā. Es ticu, ka visi ir pelnījuši kārtīgi izsmieties, jo prieks vairo prieku!

Vada: privātus un korparatīvus pasākumus

Kāpēc izvēlēties ‘Impromotion’?

\

PROFESIONĀLA KOMANDA UN PIEREDZE

Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem profesionāļiem gan improvizācijas teātrī, gan mārketingā. Šī kombinācija nodrošina augstākās kvalitātes pakalpojumus, kas ir radoši, efektīvi un pielāgoti mūsdienu dinamiskajai tirgus videi.

\

Fleksibilitāte

Neatkarīgi no tā, vai tas ir pasākums vai korporatīvās vakariņas, mēs pielāgojam mūsu pakalpojumus, lai tie atbilstu jūsu vajadzībām.

\

Unikāls improvizācijas un mārketinga mikss

Mūsu improvizācijas aktieri specializējas improvizācijā, kas ir ne tikai izklaidējoša, bet arī stratēģiski saskaņota ar jūsu uzņēmuma specifiku.

\

neaizmirstama pieredze

Mēs izmantojam mākslu un radošumu, lai radītu brīžus, kas ne vien iesaista, bet arī pārsteidz un aizrauj jūsu auditoriju, padarot jūsu zīmolu ne tikai atmiņā paliekošu, bet arī saistošu un iedvesmojošu.

piesakies uz konsultāciju!

rihards@marketingaskola.lv

26673384

 

KO PAR MUMS MĒĻO

"Bez Impromotion nebūtu dzīves."

Viljams Šekspīrs

"Impromotion izglāba mana bērna dzīvību"

Alberts Einšteins

"Īstā Dieva dāvana pasaulei ir Impromotion."

Jēzus Kristus