fbpx
7 Mākslīgā Intelekta Rīki Mārketingam

7 Nov, 2023

Mākslīgā Intelekta Rīki

Vēlies ietaupīt laiku un enerģiju, darbojoties digitālajā vidē?

Šie 7 lieliskie mākslīgā intelekta rīki optimizēs tavu sniegumu digitālajā vidē un ietaupīs laiku un enerģiju, lai Tu varētu to veltīt nozīmīgākiem uzdevumiem sava uzņēmuma attīstībai.

Mākslīgā intelekta izaugsme nepārtraukti attīstās un digitālajā vidē arvien biežāk parādās jaunas inovācijas. AI var būt patiešām lielisks palīgs biznesa efektivitātes veicināšanai, tāpēc esam apkopojuši sarakstu ar noderīgiem mākslīgā intelekta rīkiem, kurus paši izmantojam ikdienā un ceram, ka arī Tev tie noderēs!

Satura rādītājs

Midjourney — Vikipēdija

1. MidJourney.com

Midjourney ir mākslīgā intelekta rīks, kas spēj izveidot attēlu, pamatojoties uz teksta instrukcijām jeb “prompts”. Izklausās lieliski, ne?

Midjourney ir populārākais šāda veida rīks un ne par velti – pāris sekunžu laikā ar šī rīka palīdzību iespējams izveidot augstas kvalitātes attēlus un pārvērst savu iztēli realitātē. 

Šis būs izcils rīks pat tiem, kuri uz mākslu un attēlu radīšanu ir uz “Jūs”.  Galvenais princips ir izveidot pēc iespējas precīzāku aprakstu, lai sniegtu mākslīgajam intelektam pietiekami daudz informācijas Tavam vēlamajam attēlam. Vienīgais ierobežojums ir Tava paša iztēle – jo bagātīgāka tā būs, jo iespaidīgāki attēli sanāks.

Canva Logo and symbol, meaning, history, PNG, brand

2. Canva – Magic Design

Canva ir viens no populārākajiem bezmaksas grafiskā dizaina rīkiem. Protams, arī šai platformai beidzot ir pieejami mākslīgā intelekta rīki un funkcijas, kas sociālo mediju satura radīšanu padara daudz ātrāku un efektīvāku. 

Jāmin gan, ka mākslīgā intelekta rīks – Magic Design – būs pieejams Canva pro maksas versijas lietotājiem, bet, ja ikdienā satura radīšana sagādā Tev lielas galvas sāpes, tad šis noteikti ir viens no risinājumiem. 

Automātiska prezentāciju, sociālo mediju publikāciju dizainu izveide, teksta pārvēršana dizainā, videomateriālu automātiska rediģēšana un kombinēšana – šīs un vēl daudzas citas funkcijas vienuviet Canva Magic design.

Beautiful.AI - Crunchbase Company Profile & Funding

3. Beautiful.ai

Mūsuprāt, beautiful.ai ir viens no labākajiem mākslīgā intelekta rīkiem, kas ļauj ātri, ērti un pats galvenais – vienkārši – izveidot vizuāli pievilcīgu un profesionālu prezentāciju vien pāris minūtēs. 

Šajā rīkā atradīsi vairākas prezentācijas sagataves, no kurām vari izvēlēties sev vispiemērotāko – nav vairs jāuztraucas par to, kā piepildīt tukšu slaidu. Mūsu mīļākā funkcija – mākslīgais intelekts slaidā pievienoto saturu automātiski sakārto vizuāli pievilcīgā veidā. 

Beautiful.ai ir ļoti ērti un parocīgi lietot un tas nav pārbāzts ar nevajadzīgām un sarežģītām funkcijām. Mārketinga Skolas komandas apstiprināts un pārbaudīts rīks! 🙂

Podcastle: Easily Create Podcasts with AI - The Podcast Haven

4. PodCastle.ai

Podcastle ir lielisks mākslīgā intelekta rīks, ja vēlies uzsākt savu podkāstu, tomēr Tev nav nekādu iepriekšējo zināšanu par video un audio rediģēšanu. 

Podcastle ir mākslīgā intelekta podkāstu rediģēšanas un ierakstīšanas aplikācija, ar kuras palīdzību var viegli ierakstīt video un audio “streams”, vienlaicīgi piedaloties tiešsaistes virtuālajās intervijās līdz pat 10 cilvēkiem. 

Notekti aplikācijas labākā funkcija ir audio rediģēšana, kas automātiski atbrīvosies no klusuma gabaliem Tavā podkāstā. Šī funkcija Tev palīdzēs samazināt audio fona troksni un ieteiks, kur sadalīt ieraksta klipus. 

Ja podkāsts ir kaut kas tāds par ko ilgi esi sapņojis, tad šis rīks ir pirmais solis ceļā uz to!

Synthesia - Products, Competitors, Financials, Employees, Headquarters  Locations

5. Synthesia.io

Šis mākslīgā intelekta rīks mūs patīkami pārsteidza!

Synthesia ir AI rīks, ar kura palīdzību iespējams izveidot video ar mākslīgā intelekta avatariem. Lieliska alternatīva, lai veidotu saturu video formātā gadījumos, kad nevēlies filmēties pats. 

Koncepts ir ļoti vienkāršs – ar mākslīgā intelekta palīdzību pārvērt savu uzrakstīto video tekstu jeb video “script” īsa formāta video. Izvēlētajiem avatariem vari pielāgot vēlamos balss toņus kā arī mākslīgais intelekts palīdzēs automātiski rediģēt video. Rīks būs izcili piemērots, lai veidotu “how to” video un īsa formāta video priekš TikTok vai Instagram platformām.

InVideo - Updates, News, Events, Signals & Triggers

6. InVideo

Varbūt par šo mākslīgā intelekta rīku esi jau dzirdējis, jo InVideo ir viens no populārākajiem un izmantotākajiem video ģenerēšanas AI rīkiem, ar kura palīdzību vari pārvērst savas idejas video formātā. 

InVideo balstās uz video radīšanu, izmantojot “templates” jeb video sagataves, ko lietotājs var ātri un ērti pielāgot gan savām vēlmēm, gan savam zīmolam, piemēram, video sagatavēs nomainot krāsas vai pievienojot logotipu.

Lieliska funkcija – InVideo ir piekļuve milzīgai attēlu un video datubāzei, kur vari smelties saturu un kā jau lielākajā daļā mākslīgā intelekta video ģenerēšanas rīkos. Ar InVideo varēsi ģenerēt savu video tekstu un neuztraukties par video manuālu rediģēšanu un pielāgošanu.

Opus Clip | LinkedIn

7. Opus.Clip

Arī šis mākslīgā intelekta rīks ir noteikti kaut kas īpašs.

Opus.Clip ir vispopulārākais jeb #Nr.1 video “clipping” AI rīks. Ar mākslīgā intelekta palīdzību varēsi vienu garu video pārvērst 10 īsa formāta video vien pāris klikšķos, kuri būs lieliski piemēroti publicēšanai TikTok vai Instagram platformās.

Opus.Clip ļauj ietapīt DAUDZ laiku uz video rediģēšanu manuāli, tāpēc vari aizmirst par to un steidzies izmēģināt šo rīku.

Mārketinga skolas piedāvājums

Ceram, ka Šie 7 mākslīgā intelekta rīki Tev ikdienā ietaupīs laiku un enerģiju, un varbūt pat aizstās kādas galvassāpes saistībā ar prezentāciju sagatavošanu, satura radīšanu un video rediģēšanu! Ja vēlies uzzināt vairāk par mākslīgo intelektu, Mēs Mārketinga skola iesakām tev izlasīt rakstu par mākslīgā intelekta integrēšanu savā uzņēmumā, kā arī pieteikties uz bezmaksas konsultāciju, kurā varēsi iegūt personalizētus ieteikumus, kas domāti tieši Tavam uzņēmumam!

CITI raksti

Līdzīgi raksti

Vairāk no Mārketinga Skolas

Meta reklāmas kurss

Piesakies tiešsaites meta kursam un apgūsti meta reklāmas pamatprincipus!

Seko jaunumiem

Esi pirmais, kurš iegūst informāciju par jaunākajiem digitālā mārketinga trendiem

Sociālie mediji

Seko mums Facebook un Instagram, lai piedalītos ikmēneša mārketinga konkursos un izlozēs