fbpx
+371 26673384 [email protected]

MĀRKETINGA SKOLAS

reklāmas Aģentūra

Aģentūras pakalpojumi labāko profesionāļu izpildījumā

Sociālo Tīklu Reklāma

Vai Tu zini, ka gandrīz katrs no Taviem potenciālajiem klientiem ir aktīvs sociālajos tīklos? Mūsdienu pasaule dzīvo un elpo tieši šajās digitālajās telpās. Tāpēc ir laiks izmantot šo iespēju un piesaistīt jaunus klientus sociālo mediju platformās kā Facebook un Instagram!

Sociālo Tīklu Menedžments

Sociālie tīkli ir lielisks veids, kā sazināties ar ar savu mērķauditoriju un paplašināt savu biznesu. Pacel savu biznesu nākamajā līmenī ar pārdomātu komunikāciju sociālajos tīklos!

Grafiskais Dizains

Grafiskais dizains ir saistīts ar stāsta stāstīšanu ar vizuāliem līdzekļiem. Tas ir veids, kā saistošā un pārliecinošā veidā nodot idejas un vēstījumus. Neatkarīgi no tā, vai vēlies izveidot logotipu, vai vienkārši mārketinga materiālus, mūsu grafikas dizaineri palīdzēs Tev īstenot Tavu redzējumu!

Google Reklāma

Izmantojot google reklāmas vari nodrošināt to, ka Tavu produktu vai pakalpojumu redz tie cilvēki, kurus potenciāli interesē Tavs piedāvājums. Ja meklē efektīvu veidu, kā reklamēt savu uzņēmumu, Google reklāma ir ideāls risinājums.

Apmācības un Tiešsaites Kursi

Mūsu tiešsaistes mārketinga un reklāmas kursi ir lielisks veids, kā apgūt jaunas prasmes vai uzlabot jau esošās. Mūsu piedāvājumā ir kursi gan iesācējiem, gan pieredzējušajiem. Turklāt mūsu tiešsaistes mācību platforma ļauj ērti mācīties jebkurā laikā un jebkurā vietā.

piesakies konsultācijai!