fbpx

Par Mārketinga skolu

Mārketinga skola dibināta 2020. gadā ar mērķi celt Latvijas mazo un vidējo uzņēmumu vietējā un starptautiskā tirgus konkurētspēju. 

APMĀCĪBAS UN KURSI

Mārketinga skolā mācam uzņēmumiem piesaistīt jaunus klientus, izmantojot maksas sociālo tīklu reklāmas. Apmācības piedāvājam gan klātienē, gan tiešsaitē – vebināru un ierakstu formātā.

MĀRKETINGA AĢENTŪRAS PAKALPOJUMI

Kā mārketinga aģentūra veidojam optimizētas digitālā mārketinga kampaņas, kas ļauj sasniegt augstu peļņas līmeni un palielināt uzņēmuma klātbūtni tiešsaistes vidē.

VIDEO REKLĀMAS UN IMPROVIZĀCIJA

Sadarbībā ar improvizācijas teātri “Impromotion” veidojam uzņēmumiem piesaistošas video reklāmas, un piedāvājam izklaidi korporatīvajos pasākumos.

UZŅĒMUMA REKVIZĪTI

SIA “Stonks”

Reģ. nr.: 40203478847

Liepu iela 28, Rēzekne, Latvija

+371 26673384

PAR RIHARDU ZeIĻU

PIEREDZE

Rihards Zeiļa ir Mārketinga Skolas dibinātājs un vadītājs. Savu 7 gadu ilgajā pieredzē Rihards ir menedžējis simtiem tūkstošus eiro lielus reklāmas budžetus Meta un Google reklāmas platformās.

IZGLĪTĪBA

Pabeidzis LU Ekonomikas un Vadības fakultāti, iegūstot Bakalaura grādu Ekonomikā. Pabeidzis Kopenhāgenas tehnoloģiju akadēmiju, iegūstot AP grādu Multimēdiju dizainā.

APMĀCĪBAS

Rihards ir vadījis mārketinga kursus Apvienotajās Nācijās, uzstājies konferencēs un webināros, kā arī šobrīd pasniedz MBA kursu “Digitālais mārketings” Rīgas Biznesa Skolā un BA kursu “Socialo mediju mārketings” RISEBA universitātē.

komanda

Rihards Zeiļa

Mārketinga skolas vadītājs Meta reklāma

Kristaps apeināns

Pārdošanas stratēģija Google reklāma

KATRĪNA MALACANOVA

uzņēmuma vizuālā identitāte GRAFISKAIS DIZAINS

Mārketinga skolas

Sadarbības partneri