fbpx

MĀRKETINGA SKOLAS

reklāmas Aģentūra

Piedāvājam aģentūras pakalpojumus savu labāko profesionāļu izpildījumā.

Sociālo Tīklu Mārketings

Sociālo tīklu mārketings ir lielisks veids, kā sazināties ar jauniem klientiem un paplašināt savu biznesu. Ļaujiet sociālo tīklu reklāmai palīdzēt jums pacelt savu biznesu nākamajā līmenī!

Grafiskais Dizains

Grafiskais dizains ir saistīts ar stāsta stāstīšanu ar vizuāliem līdzekļiem. Tas ir veids, kā saistošā un pārliecinošā veidā nodot idejas un vēstījumus. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties izveidot logotipu, vai vienkārši mārketinga materiālus, mūsu grafikas dizaineri palīdzēs jums īstenot jūsu redzējumu!

Interneta Veikala Izstrāde

Mēs izstrādājam patiesi pielāgotus shopify un woocommerce tīmekļa veikalus. Mēs rūpējamies, lai jūsu veikals būtu ne tikai skaists, bet arī viegli lietojams un navigējams. Mūsu izstrādātāji ir Shopify un WooCommerce izstrādes eksperti, tāpēc varat būt droši, ka jūsu veikals darbosies kā labi ieeļļota mašīna.

Google Reklāma

Izmantojot google reklāmas, jūs varat nodrošināt, ka jūsu vēstījumu redz tie cilvēki, kurus, visticamāk, interesē jūsu piedāvājums. Ja meklējat  efektīvu veidu, kā reklamēt savu uzņēmumu, Google reklāma ir ideāls risinājums.

Apmācības un Tiešsaites Kursi

Mūsu tiešsaistes mārketinga un reklāmas kursi ir lielisks veids, kā apgūt jaunas prasmes vai uzlabot jau esošās. Mūsu piedāvājumā ir kursi gan iesācējiem, gan pieredzējušajiem.  Turklāt mūsu tiešsaistes mācību platforma ļauj ērti mācīties jebkurā laikā un jebkurā vietā.

Mājaslapas Izstrāde

Vēlies pacelt savu tīmekļa vietni nākamajā līmenī? WordPress ir ideāla platforma jebkuram uzņēmumam, un mēs pārliecināsimies par to, lai Tava vietne būtu pielāgota Tavām specifiskajām vajadzībām. Izveidosim vietni, kas ir gan lietotājam draudzīga, gan piemērota SEO. Sazinies ar mums jau šodien un ļauj mums parādīt, ko mēs varam izdarīt!

Sazinies elektroniski!

10 + 3 =