fbpx

revolucionāra video reklāma

Sadarbībā ar Improvizācijas teātri Impromotion, piedāvājam revelucionāras video reklāmas pakalpojumus, ko uzņēmumi var izmantot Facebook un Instagram reklāmās lai pārdotu savu produktu vai pakalpojumu. Mēs izmantojam improvizācijas mākslu, lai izveidotos dzīva, atmiņā paliekoša un emocionāli piesaistoša video reklāma. Impromotion komanda strādās ciešā sadarbībā ar jums, lai izprastu jūsu zīmola būtību un pārvērstu to aizraujošā vizuālā stāstā.

{

Impromotion izmainīja manas kompānijas dzīvi.

Šie čaļi ir episki.

{

Toms Lemeševskis

fitosauna.lv

\

Radoša Pieeja

Mēs izmantojam improvizācijas tehnikas, lai radītu neparedzamu un aizraujošu saturu, kas atšķiras no tipiskās reklāmas formulas.

\

Pielāgota Satura Izveide

Katra video reklāma tiek veidota, ņemot vērā jūsu specifiskās vajadzības un mērķauditoriju.

\

Emocionāla Iesaiste

Mūsu video reklāma ir veidota tā, lai radītu spēcīgu emocionālu saikni ar skatītājiem.

Case study – fito sauna

Fitosauna pie mums vērsās pēc palīdzības kreatīvas video reklāmas izveidē. Līdz šim viņi bija izmantojuši vien statiskās kvadrāta formāta reklāmas, ko publicēja Instagram un Facebook platformās. Nācām klajā ar piedāvājumu izveidot 4x reels un TikTok formāta video, kas spētu ieinteresēt auditoriju un aicinātu to uzzināt vairāk par Fitosaunas produkciju. 

Pēc reklāmas publicēšanas Fitosauna vēroja 2x augstāku iesaisti reklāmā, kas jau pirmā mēneša laikā paaugstināja pārdošanas apjomus un būtiski palielināja kompānijas apgrozījumu.

Case study – Lumi mājas

Lumi Mājas piedāvājumā ir moderni īres dzīvokļi Rīgas centrā. Mērķis – piesaisīt jaunus īrniekus, izmantojot maksas sociālo mediju reklāmas. Mērķa īstenošanai izveidojām 4x uzmanību piesaistošus video gan vertikālā Reels gan horizontālā Feed formātā. Kampaņu uzstādijām Meta reklāmas menedžerī, kur katru reklāmu ievietojām atsevišķā ad-set priekš efektīvāka creative testa.

Pēc reklāmas publicēšanas novērojām paaugstinātu CTR (Click-though-rate), samazinātu CPC (cost-per-click) un samazinatu CPL (cost-per-lead), pēc kā varam secināt, ka jaunie video ar augstāku satura iesaisti spēj aktīvāk pievērst potenciālo klientu uzmanību.

Reklāmu Izveides Process

01. Konsultācija

Sadarbību sākam ar padziļinātu konsultāciju, lai saprastu jūsu zīmola vērtības, mērķus un vēstījumu. Šajā posmā notiek ideju apmaiņa un koncepta izstrāde, ņemot vērā jūsu specifiskās vajadzības.

Darbības: Tiek veikta detalizēta jūsu uzņēmuma un mērķauditorijas analīze, kā arī tiek izvirzītas kreatīvas idejas, kuras pārrunā un attīsta kopā ar jums.

02. Radošais Process

Pēc koncepta apstiprināšanas, mūsu komanda sāk radošo procesu. Improvizācijas aktieri un mārketinga speciālisti strādā kopā, lai radītu unikālu un atbilstošu saturu jūsu reklāmai.

Darbības: Notiek scenārija izstrāde, aktieru atlase un produkcijas plānošana, nodrošinot, ka reklāma ir inovatīva un efektīvi sasniedz mērķauditoriju.

03. Reklāmas Produkcija

Visbeidzot, mēs pārvēršam idejas realitātē, veicot video reklāmas filmēšanu un produkciju. Mēs nodrošinām augstas kvalitātes produkcijas standartus un efektīvu vēstījuma nodošanu.

Darbības: Šajā solī tiek veikta reklāmas filmēšana, montāža, un gala produkta piegāde, nodrošinot, ka gala rezultāts ir vizuāli pievilcīgs un emocionāli iesaistošs.

IMPROMOTION AKTIERI

Kristers Odziņš

“Mācītājs”

Pozitīvs. Harizmātisks. Daži pat teiktu izskatīgs. Reklāmās padodas dot vieglumu un personību. Izmantojot desmitgades pieredzi improvizācijā, varu pielāgoties visām situācijām, kas filmēšanas laikā var izvērsties. 

Leina Markevica

“Zigrīda”

Meitene ar dzirkstoša enerģiju, kas aizraus publiku. Plašā improvizācijas un komēdijas pieredze palīdz pārvērst katru reklāmu neaizmirstamā pieredzē. Parunāsim, iepazīsimies un vienosimies par tavu perfekto reklāmas scenāriju 

Sandis Elsts

“Sandis Valters”

Improvizators ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi. Ar improvizāciju sāka nodarboties, jo netīšām aizgāja uz mēģinājumu, domādams, ka tas ir teātra pulciņš. Ļoti labi māk izlikties dumjāks kā patiesībā – vai arī vismaz tā domā. Darbojas kā aktieris dažādos improvizācijas kolektīvos, tostarp “Shitty Dinner”, “Plit” un “Spiediens”. 

Robins Reins

“Rozā”

Nosvērts. Mierīgs. Dažreiz nemierīgs. Uztaisam jauku un pozitīvu pasākumu kopā! Improvizācijas teātri nodarbojos gandrīz desmit gadus, esmu improvēzijs gan Latvijā, gan citā vietā Latvijā! Pamēģinājis esmu visu ko var –  studēt, rakt, lidot, dejot, dziedāt, būvēt, prezentēt, pārdot, analizēt – līdz ar to, gan jau atradīsim kā šo pieredzi integrēt Tavā reklāmā!

Rihards Zeiļa

“Burkāns”

Salīdzinot ar citiem Impromotion biedriem Rihards šajā scēnā ir ienācis pavisam nesen. Līdz šim ir darbojies improvizācijas kolektīvos “Džins” un “Plit”, kā arī piedalījies “Spiediens” meistarklasēs. Riharda stiprā puse ir mārketings, kas veido ļoti labu pamatu video reklāmas veidošanā uzņēmumiem.

Monta Kārkliņa

“Ķekava”

Dzīvoju Ķekavā un man ļoti patīk vistas. Filmējos filmās, reklāmās un seriālos.

Kāpēc izvēlēties ‘Impromotion’?

\

PROFESIONĀLA KOMANDA UN PIEREDZE

Mūsu komanda sastāv no pieredzējušiem profesionāļiem gan improvizācijas teātrī, gan mārketingā. Šī kombinācija nodrošina augstākās kvalitātes pakalpojumus, kas ir radoši, efektīvi un pielāgoti mūsdienu dinamiskajai tirgus videi.

\

Fleksibilitāte

Neatkarīgi no tā, vai tā ir reklāma, pasākums vai korporatīvās vakariņas, mēs pielāgojam mūsu pakalpojumus, lai tie atbilstu jūsu vajadzībām.

\

Unikāls improvizācijas un mārketinga mikss

Mūsu improvizācijas aktieri specializējas satura radīšanā, kas ir ne tikai izklaidējošs, bet arī stratēģiski saskaņots ar jūsu mārketinga mērķiem.

\

neaizmirstama pieredze

Mēs izmantojam mākslu un radošumu, lai radītu brīžus, kas ne vien iesaista, bet arī pārsteidz un aizrauj jūsu auditoriju, padarot jūsu zīmolu ne tikai atmiņā paliekošu, bet arī saistošu un iedvesmojošu.

piesakies uz konsultāciju!

rihards@marketingaskola.lv

26673384